Nacházíte se: jazyková škola Plzeň » Pomaturitní studium » Vaše názory na studium


Vaše názory na studium

 • "Chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za rok pomaturitního studia, který jsem strávil ve Vaší jazykové škole SPELL. Nastupoval jsem jako falešný začátečník angličtiny a nikdy jsem neměl moc kladný vztah k výuce jazyků. Navíc mi bylo přes 40 let a měl jsem velké obavy z výuky. Musím říct, že veškeré obavy byly zbytečné. Výborný kolektiv, vynikající učitelé a výuka, která skutečně probíhá velmi zábavnou formou. Pokroky se skutečně dostavily, protože při závěrečném testu jsem se oproti úvodnímu zlepšil o více jak 50 %. Ale hlavně, angličtina mi začala bavit a přihlásil jsem se i na další jazykový kurz ve Vaší škole."                                                                                  

       Jaroslav Z., student pomaturitního studia 2016/2017, třída KET


 • "Chtela bych timto moc podekovat vsem ucitelkam, ktere jsem mela ve skolnim roce 2016/2017 ve skupine B - Kristyne Bartakove, Dane Ruzickove, Kristine Hartman, Magde Karlove, Ivane Kutacove a taky Katce Machove, protoze u te jsem kdysi zacinala AJ na kurzu A3 a diky ni me nadseni pro AJ vzrostlo :-) 

  Jsem prave v USA, kde pracuju jako aupair a vse co jsem se naucila od vyse zminenych, ted denne pouzivam. Speaking je teda trochu katastrofa, ale snad se to brzo zlepsi :-) 

  Jsem rada, ze jsem si vybrala prave Spell. Byl to skvely rok no waste of time. 

  So thank you a lot a posilam Vam pohled z NYC! Snad casem dorazi :-)"

       Karolína B., studentka pomaturitního studia 2016/2017, třída PET


 • "Jeden rok ve Spellu mi dal více než 6 let na střední škole na gymnáziu. Všichni učitelé jsou příjemní a profesionální. Výuka v útulné místnosti s pohodlnými sedačkami ve mně vzbuzuje lepší atmosféru než je ve škole, nevytváří to nepřijemné a stresové napětí jako ve škole. Větší kontakt s učiteli a se spolužáky mi pomohl se více rozmluvit a tolik se nebát. Líbí se mi, že škola vede studenty k získání certifikátu Cambridge. Výuka je pojata jak zábavně, tak gramaticky. Čtyři hodiny s přestávkou mi vyhovují, protože to není vyčerpávající a dlouhé."

        Adéla N., studentka pomaturitního studia 2016/2017, třída CAE

 • "Ve Spellu jsem našla pohodovou partu lidí a přátelské prostředí. Úroveň mé angličtiny se zlepšila. Myslím, že největší přínos pro mě měly hodiny gramatiky a konverzace."

       Kristýna S., studentka pomaturitního studia 2016/2017, skupina CAE 


 • "Přestože na sebe v říjnu z pohodlí křesel civí skupina zcela odlišných lidí, stává se ze třídy postupně jednotné těleso. Každý má své proč, každý má svůj další cíl - a přesně proto je výjimečné poznat za rok skupinu tak skvělých lidí. Kde jinde mluvíte 4 hodiny denně anglicky? Kde jinde Vaši náladu (jakkoli skleslou) vyléčí svým smíchem Aussie Kristina? Kde jinde poznáte tak dokonalého člověka, kterého hledáte celý život? Ve SPELLu přece. Cheers."               Johnny & Michelle

      Jan P. a Michaela Š., studenti pomaturitního studia 2016/2017, třída CAE


 • "Jazykovou školu Spell bych doporučil každému koho baví angličtina, nebo se v ní chce zdokonalit. Lektoři jsou báječní a angličtinu skvěle ovládají. Někteří z nich jsou i rodilí mluvčí. Prostředí je příjemné a někdy dokonce zapomenete i na to, že jste ve škole. Jazyková škola Spell je vhodná jak pro úplné začátečníky, tak pro pokročilé. Rozhodně nebudete litovat, že jste to zkusili."

       Jan L., student pomaturitního studia 2016/2017, třída CAE

 

 • "Co mi dal tento rok v jazykové škole Spell? Hlavně to, že jsem se naučil spousty nových věcí. Hodiny byly dobře rozvrženy jak časově, tak i obsahově. Se všemi učiteli jsem velmi dobře vycházel a mohl se na ně obrátit vždy, když jsem něčemu nerozuměl, nebo si potřeboval něco objasnit. A také jsem si našel spousty nových přátel, se kterými jsem si užil spousty legrace.

       Matěj B., student pomaturitního studia 2016/2017, třída CAE


 • "Kurz pomaturitního studia v jazykové škole Spell mě skvěle připravil na zkoušku FCE, což byl můj hlavní cíl a důvod, proč jsem si tento kurz zvolil. Moje angličtina se velice zlepšila, nejvíce však konverzace díky hodinám s rodilým mluvčím. K výuce jsme vždy dostávali dostatek materiálů a o procvičování tak nikdy nebyla nouze."
       Ondřej M., student pomaturitního studia 2016/2017, třída FCE

 • "Jazykovou školu Spell jsem dostala na doporučení, měla jsem z toho strach, ale bylo to zbytečný. Všem doporučuju!! Skvělé a příjemné prostředí, přátelští učitelé. Začínala jsem jako úplný začátečník, teď vzládnu to, co potřebuju a snad i Cambridge Exam."
  Lenka S., studentka pomaturitního studia 2014/15, třída KET


 • "Ve škole je příjemná atmosféra, kterou tvoří lektoři a jejich přístup. Rok na této škole byl více než přínosný a doporučil bych ji každému, kdo si chce vylepšit své znalosti cizího jazyka. Pokud hledáte nové přátele s podobnými zájmy, je toto škola právě pro vás."
  Daniel Š., student pomaturitního studia 2014/15, třída FCE

 

 • "Za pouhý rok jsem se anglicky naučila lépe, než za 4 roky na střední. Vstřícnost učitelů, ochota a výborný kolektiv je to, proč mě do téhle školy baví chodit. Angličtina pak jde raz dva."
  Karolina B., studentka pomaturitního studia 2014/15, třída PET


 • "Jazyková škola Spell pro mě byla velkým přínosem. V anglickém jazyce jsem se posunula o hodně dál. Studium zde můžu všem jedině doporučit :) "
  Natálie Š., studentka pomaturitního studia 2014/15, třída PET


 • "Na této škole jsem celý rok spokojená. Co se týče anglického jazyka, jsem se hodně rozmluvila a naučila se spoustu nových výrazů a slovíček. Je tu mnoho milých lektorů, které bych tímto ráda vyzdvihla a poděkovala jim."
  Kateřina H., studentka pomaturitního studia 2014/15, třída PET


 • "Tento rok strávený ve SPELLU předčil naše očekávání. Nejenže odsud odcházíme s mnoha nabytými vědomostmi, ale i s plno novými přáteli. Lektoři jsou velkoúžasnolepí! Hodiny měly spád, byly zábavné a práci v tomto skvělém kolektivu jsme si opravdu užívaliDalší výhodou SPELLU je jeho skvělá poloha, a to blízko skvělé pekárny a  Perlové čajovny hned naproti. :)"
  Simča P. a Tonda U., studenti pomaturitního studia 2014/15, třída FCE

 

 • "Do jazykové školy SPELL jsem nastoupila jako úplný začátečník, z čehož jsem měla velké obavy. Byly úplně zbytečné!:) Ve škole je výborná atmosféra, kolektiv, příjemné prostředí (tvrdé školní židle vystřídala pohodlná křesla:)) a především zábavní lektoři, na které budu ráda vzpomínat. SPELL jsem si vybrala na doporučení kamarádů a jsem velice spokojená."
  Míša K., pomaturitní studium 2014/15, třída KET


 • "Při nástupu na tuto školu jsme nevěřila, že mi tento rok dá strašně moc. Našla jsem zde spoustu nových přátel. Všichni lekoři měli úžasný přístup k výuce. Hodiny byly obohaceny o hry, takže probíhaly zábavnou formou. Líbí se mi přátelské prostředí tříd."
  Denisa K., studentka pomaturitního studia 2014/15, třída FCE

 

 • "Škola je na perfektním místě (tramvaj, pekárna, čajovna poblíž). Díky tomu je doprava do školy jednoduchá a nikdy nám nevyhládlo.:) Učitelé jsou suproví, přátelští a milí. Během roku jsem si tu také našel spoustu kamarádů. Krátka výuka se zaměřením na efektivnost je perfektní pro lidi, kteří pracují. Začátek v 9:15 zas vyhovuje dojíždějícím. Obecně škola předčila má očekávání, naučil jsem se zde daleko víc, než jsem čekal. Děkuji za krásný rok."
  Martin Š., pomaturitní studium 2014/15, třída FCE


Najdete nás

Kontakt

Jazyková škola SPELL s.r.o.

Perlová 9
301 00 Plzeň

Zobrazit na mapě

777 060 687
777 228 336

info@spellstudio.cz

Jaké jazyky se
u nás vyučují

 • angličtina
 • němčina
 • francouzština
 • španělština
 • italština
 • ruština
 • čeština pro cizince

 

Otevírací doba kanceláře

 

Pondělí

8:30 - 17:00

Úterý 8:00 - 16:00
Středa

8:30 - 16:00

Čtvrtek 8:00 - 16:00
Pátek 9:00 - 15:00

© Všechna práva vyhrazena Spell studio - jazyková škola Plzeň

Tvorba webových stránek Plzeň