Nacházíte se: jazyková škola Plzeň » Angličtina pro děti » Co o nás řekly děti


Co o nás řekly děti - bez cenzury :-)

 • "Ve škole SPELL se mi moc líbilo, zažil jsem tu hodně zábavy a naučil jsem se hodně novích slovíček."                                 Martin T., 12 let, kurz Housenky 3, 2016/2017
 • "Všechno je supr. Nejvíce mi zde vyhovují malé skupinky, protože můžeme probrat to co děláme ve škole. Co se týče knížek, tak jsou supr. Je tam přehledné vysvětlení všech časů a texty, ketrým jde velmi dobře porozumět. Díky těmto kurzům se mi zlepšil prospěch z anglického jazyka ve škole. A mohu říct, že i více rozumím, když na mě někdo mluví anglicky. A nebojím se už tolik mluvit anglicky."                         

       Vladimír K., 13 let, kurz Junior 2, 2016/2017

 • "Na kurz angličtiny chodím ráda, protože se tu naučím spoustu věcí na které si ve škole ani nevzpomenu a hlavně si procvičím konverzaci. Pracujeme s učebnicemi, kde na určitou látku najdeme spoustu různých cvičení, takže látku snadno pochopím a naučím se jí."
       Natálie Ž., 14 let, kurz Junior 2, 2016/2017
       
 • "Líbí se mi, že ve Spellu se neučíme jako ve škole, ale že je to zábava. Máme různé kartičky a zpíváme písničky, takže mě to baví. Taky mě baví letní příměstský tábor, na kterém jsme si loni vyráběli a také sportovali a přitom se učili anglicky. Letos určitě půjdu znovu. A od září se začnu učit ve Spellu i německy."
  Eliška K., 11 let, navštěvuje Spell od roku 2007

 • "Je to tu dobrý. Časové naplánování hodin je výborné. Komunikace s učitelem v angličtině je ta, kterou jsem si před příchodem do Spellu představoval. Dostali jsme výborného učitele, který mi pomohl v mém rozšiřování anglických znalostí."
       Pepa K., 14 let, kurz Junior 2, 2016/2017

 

 


 • "Obě moje dcery začaly chodit do Spellu od tří let věku. Protože hodiny probíhaly v hravém duchu, nikdy jsem od nich neslyšela, že by chtěly přestat chodit, naopak - obě se zúčastnily loni i týdenního příměstského tábora a letos se těší zas. Starší dcera Eliška navíc od příštího roku začne ve Spellu i němčinu. 
  Ukázkové hodiny pro rodiče, které jsme za ty roky s manželem navštívili, byly vždy příjemné. Co oceňuji zvlášť, je pohoda - stresu i tlaku dnes děti i rodiče zažívají ze všech stran více, než je zdrávo, takže pohodový přístup většiny lektorů ze Spellu je velký bonus. Mladší semiletá dcera má letos Mgr. Jitku Beranovou, jejíž dobrá nálada a pohoda se na dceru i nás rodiče dokáže z každé hodiny přenést.
  Všem pracovnicím a pracovníkům Jazykové školy Spell děkujeme."
  Doc. MUDr. Milena K., Ph.D. (dcery Eliška a Milenka)

 

 • "Líbí se mi tady na tom, že s námi komunikují anglicky. Nespěchají na nás. Naši rodiče se na nás mohou přijít 2x do roka podívat."
  Kateřina V., 12 let, kurz Housenky 2

 • "Líbilo se mi všechno. Legrační byly písničky. V těchto místnostech se mi líbilo. Na zdích jsou tu pomocné plakáty. Je tu velká zábava. Mají tady dobré knížky. Sedíme tu na koberci v kroužku. Hrajeme tu hry.

       Mariana T., 10 let, kurz Housenky 2, 2016/2017

 

 • "Tento rok jsem navštevovala poprvé jazykovou školu Spell a musím říct, že se už teď těším na další rok. Naučila jsem se spoustu nových a důležitých slovíček. Procvičila gramatiku nenásilnou formou a žádnou hodinu jsem se rozhodně nenudila. Zvláště pak musím pochválit paní učitelku Katku Mottlovou, která s námi měla velkou trpělivos a vymýšlela pro nás skvělé aktivity, které nám zpestřily výuku. Všem kurzy vřele doporučuji."
  Helena D., kurz Junior 3

 • "Dobrý den,
  chtěla bych předat poděkování Jazykové škole Spell za skvělou organizaci výuky a příjemné prostředí. Též velkou pochvalu lektorce Mgr. Katce Machové, která svým úžasným přístupem k dětem udělala s nimi veliký pokrok v angličtině, a nejen v ní, děti s ní zažily hodně legrace a hravě se zdokonalovaly, dcera se na každou hodinu velmi těšila, Katku zbožňuje a moc si jí chválí.
  Přeji Jazykové škole hodně úspěchů a příjemné další pokračování."
  A. H., e-mail červen 2015 (dcera Nina, 6 let)

 

        
       Tereza K., navštěvuje Spell od r. 2008

 

 • "Líbí se mi, že hrajeme hry že jsou tu hodní učitelé. Je to mnohem lepší než ve škole. Taky se to lépe učí a lépe si to pamatuji. Paní učitelku mám hrozně ráda."
  Kristýna W., 12 let, kurz Housenky 3


 • "Už druhým rokem sem chodím. Musím pochválit paní učitelku Katku Mottlovou, jelikož nás toho hodně naučila, i to, co jsme se neučili ve škole. Pak jsem tam zářila. Já angličtinu moc nechápala, jelikož nám to pan učitel ve škole moc nevysvětlil. Od paní učitelky jsem si to jak zopákla, tak něco nového naučila. Další rok sem budu chodit taky."
  Martina K., 14 let, kurz Junior 3

 • "Mě se líbí že hrajeme hry. Používáme dobrý učebnice. A že máme hodnou paní učitelku."
  Vojta K., 12 let, kurz Housenky 3

 

 • Letošní rok byl fajn. Moc jsem si užil chození do Spellu. Určitě budu chodit příští rok. Katka Mottlová má výborné a vtipné vyučování.
  Hubert B., 13 let, chodí do Spellu od r. 2009

 • "V roce 2014/2015 navštěvovala moje vnučka kurz anglického jazyka Pejsci 2 v Jazykové škole  SPELL Plzeň pod vedením paní učitelky Zdeňky Winkelhöferové. Obdivuji paní učitelku, jak u tak malých dětí dokáže udržet jejich soustředění na výuku po celou dobu výuky 60 minut. Vnučka se angličtině věnovala doma dvakrát týdně a zvládla dle mého názoru celý učební plán. Jsem ráda, že  bude i nadále pokračovat ve výuce angličtiny v tomto zařízení."
  Ing. Růžena H. (vnučka Barunka, 5 let)

 

 • "Je to dobrá škola na procvičování angličtiny. Líbí se mi tady učebnice. Někdy jsem ve škole napřed s učivem z Aj, takže je to dobré. V učebnách jsou hrozně pohodlné židle. Jediné co bych asi změnila jsou ty strašně dlouhé schody nahoru."
  Radka T., 14 let, kurz Junior 3
 
 • Je zde méně lidí než ve škole a sedí v „kruhu“. Více si povídáme a učíme se nová slova. Cvičíme si výslovnost. Na stěnách nám visí různé pomůcky. (nápověda)
  Eliška D., 14 let, kurz Junior 3
   

Najdete nás

Kontakt

Jazyková škola SPELL s.r.o.

Perlová 9
301 00 Plzeň

Zobrazit na mapě

777 060 687
777 228 336

info@spellstudio.cz

Jaké jazyky se
u nás vyučují

 • angličtina
 • němčina
 • francouzština
 • španělština
 • italština
 • ruština
 • čeština pro cizince

 

Otevírací doba kanceláře

 

Pondělí

8:30 - 17:00

Úterý 8:00 - 16:00
Středa

8:30 - 16:00

Čtvrtek 8:00 - 16:00
Pátek 9:00 - 15:00

© Všechna práva vyhrazena Spell studio - jazyková škola Plzeň

Tvorba webových stránek Plzeň